Mon compte Panier Payer en ligne
Fermer

Panier

★ Votre sélection ★
 Total TTC  
Commander
IMRIMER

Winiarstwo racjonalne

„Natura jest wiarygodnym i uniwersalnym nauczycielem dla patrzącego."
Carlo Goldoni

Racjonalne metody uprawiania winorośli.

Produkcja respektująca środowisko naturalne jest obowiązkiem winiarza z kontrolowanego obszaru produkcji Szampana ( AOC).
Dla nas szacunek dla Ziemi, naszej Gleby, Roślinności i Środowiska naturalnego jest fundamentalny. Nasze winnice są uprawiane naturalnymi metodami w ścisłym powiązaniu z warunkami meteorologicznymi.

Obszar produkcji

Szampania charakteryzuje się szczególnym klimatem i lokalizacją geograficzną, które nadają wyjątkowy charakter uprawianym winoroślom, przypisując im cechy poszukiwane w produkcji Szampana – spontaniczną świeżość i finezje.
Szampania posiada rygorystyczny klimat dla winorośli. Podwójne wpływy klimatyczne (oceaniczny i kontynentalny), sprowadzają mroźne i destrukcyjne zimy i, pomimo ograniczonego słońca, gorące lata. Inną charakterystyczną cechą Szampanii jest wapienne podłoże. Kreda promuje drenaż i tworzy naturalny zbiornik wodny, który jest idealnym terenem dla winorośli i promuje dojrzewanie winogron. Ta unikalna kombinacja czynników nadaje Szampanowi wyjątkowe cechy, które przyczyniły się do jego światowej reputacji.

Erreur pendant la requete SELECT * FROM formulaires WHERE id =